czw. 8 stycznia 2009
 
Szukaj
?
You need to upgrade your Flash Player
Dziewczyny na politechnike
 
*  
Struktura uczelni
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
     - 
 
*  
Wydziały
 
     - 
 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktualności o uczelni
 
 
 
Sukces Białostockiego Salonu Maturzystów (Fotorelacja, Videorelacja)
 

W dniach 15-16 września na Wydziale Elektrycznym odbył się Białostocki Salon Maturzystów. Impreza, której głównym organizatorem jest Fundacja Perspektywy, już drugi rok z rzędu odbywała się na Politechnice Białostockiej.

Tegoroczny Salon cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów ostatnich klas szkół średnich i nauczycieli. Można było zapoznać się z ofertą edukacyjną ponad dwudziestu szkół wyższych, państwowych i niepublicznych, zarówno z województwa podlaskiego, jak i z kraju. Maturzyści uczestniczyli także w spotkaniach odbywających się w Auli Dużej oraz salach Wydziału Elektrycznego.

Podczas Salonu prezentację Politechniki Białostockiej przedstawiła Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. inż. Katarzyna Zabielska – Adamska. Z prezentacjami wystąpili także przedstawiciele Uniwersytetu w Białymstoku oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W ramach spotkań z Okręgową Komisją Egzaminacyjną uczniowie zapoznali się z wymaganiami stawianymi na egzaminach maturalnych z poszczególnych przedmiotów.

Tegoroczny Białostocki Salon odwiedziło około 11 tysięcy osób.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia.

 
galeria
film
 
Białostocki Salon Maturzystów Perspektywy 2008
 
[x]